Salón krásy CLAUDI

Miriam Vrbková

Starostlivosť o telo


Telové ošetrenia PHYTOMER


Sculpt Zone - Zoštíhľujúce a anticelulitídne ošetrenie

Starostlivosť s radikálnymi výsledkami vďaka najnovšej generácii telového zábalu so zameraním na drenážnu masáž brucha, zadku a stehien cielene pre stratu centimetrov a viditeľné vyhladenie celulitídy. Kontúrovacia kúra so samozahrievacím zábalom a bublinkovým efektom, ktoré uvedú telo do stavu maximálnej relaxácie. Zábal pomáha eliminovať tuky a toxíny za účelom výrazného kontúrovania.
Dĺžka trvania: 1 hod. 30 min. 50 €

Body Firming - Spevňovacie ošetrenie.

Ideálne ošetrenie po pôrode, pre pokožku ktorá stratila pružnosť, zlepšenie sviežosti a elasticity. Vysoko účinný, telový gélový zábal je aplikovaný a následne vmasírovaný pre spevnenie pokožky, napnutie tkanín a boj proti jej ďalšiemu povoľovaniu. Zábal spevňuje, reštrukturalizuje a obnovuje tón pokožky.
Dĺžka trvania: 1 hod. 30 €

Satin Shimmer - Spevňujúci telový peeling s kryštálikmi morskej soli.

Kompletná telová starostlivosť, ktorá zahŕňa odstránenie odumretých buniek a drsných častí pokožky a intenzívnu hydratáciu. Jednoducho úplné vyživenie, remineralizácia a okysličenie. Ošetrenie vhodné pred/po dovolenke a procedúrami na formovanie postavy.
Dĺžka trvania: 45 min. 25 €

Deep Cleansing Marine Body Wrap - Drenážne ošetrenie.

Prípravná fáza pre telo pred začatím procedúr na formovanie postavy, odstránenie celulitídy, spevnenie alebo osvieženie. Podpora pre lepšie odstraňovanie toxínov a zlepšenie prekrvenia tkanív. Ošetrenie samotné napomáha k odstraňovaniu celulitídy a nadbytočného tuku.
Dĺžka trvania: 1 hod. 30 €

Sea Holistic Relaxing - Relaxačné ošetrenie.

Táto originálna masáž kombinuje ľahké ťahy, tlak a napínanie s využitím soľných kryštálikov a kvetov levandule obnovuje harmóniu tela a poskytuje pocit absolútneho uvoľnenia.
Dĺžka trvania: 1 hod. 30 min. 50 €

Detox Back Massage – Relaxačno-detoxikačné ošetrenie

Relaxačná a uvoľňujúca masáž chrbta spojená s detoxikačnými produktmi pre hĺbkové čistenie. Hyperaktívna prírodná formula s novými detoxikačnými a energizujúcimi vlastnosťami vďaka svojmu oxidačno redukčnému pôsobeniu uvoľňuje stuhnuté partie, pomáha vylučovať toxíny a zadržiavanú vodu. Oligomer® zároveň optimálne dopĺňa všetky stopové prvky, posilňuje pokožku a zabraňuje únave buniek.
Dĺžka trvania: 40 min. 25 €

Relax Feet - Relaxačno-detoxikačné ošetrenie pre nohy

Relaxačná masáž pre chodidlá. Zábal so samozahrievacím bahnom, ktoré umožní hĺbkovú detoxikáciu.
Dĺžka trvania: 15 min. 15 €

Morpho Designer - Kontúrovacie, spevňovacie a zároveň hydratačné ošetrenie

Komplexné telové ošetrenie s ktorým sa dosahuje viac spevnenia, viac kontúrovania a výrazné posilnenie kvality pokožky. Po vyhladzujúcej multi-exfoliácii sa vykonáva formovacia masáž pre vytvorenie dokonalých kontúr tela. Pokožka po ošetrení javí výrazné zlepšenie svojej kvality.
Dĺžka trvania: 1 hod. 30 min. 40 €

Trésor des Mers - Energizujúce alebo odvodňovanie ošetrenie

Uvoľnenie zavodneného organizmu, energizujúci a detoxikačný účinok, zároveň relaxácia a povzbudenie pokožky. Pocit po ošetrení pripomína pobyt pri mori.
Dĺžka trvania: 1 hod. 30 min. 45 €

uvod

uvod

uvod

uvod

uvod