Salón krásy CLAUDI

Miriam Vrbková

Plazmaterapia


Aplikácia krvnej plazmy s 2 ml kyseliny hyalurónovej

Metóda regenerácie pokožky pomocou krvnej plazmy je jedinečným ošetrením, ktoré sa vyvinulo z autohemoterapie (liečba vlastnou krvou). V ošetrení obohatenou krvnou plazmou zohrávajú najvýznamnejšiu biorevitalizačnú úlohu A trombocity (krvné doštičky), ktoré sú najdôležitejšími bunkami v procese hojenia rán. Vedú k tvorbe kolagénu v pokožke. Aplikácia krvných doštičiek uvoľňuje veľké množstvo rastových faktorov stimulujúcich fibroblasty a tie aktivujú tvorbu kolagénu. Výsledkom je pevnejšia a plnšia pokožka bez vrások.


Pre koho je toto ošetrenie určené?

Ošetrenie je určené na vzpruženie ochabnutej pokožky na tvári, krku, dekolte alebo na tele. V rámci ošetrenia tela môže byť aplikácia vykonaná na pažiach, bruchu a vnútorných stehnách, ktorých ochabnutie spôsobilo napr. rapídne schudnutie, prípadne tehotenstvo (oblasť brucha). Rovnako sa využíva aj na vyrovnávanie jazvičiek po akné a strií.


Ako prebieha ošetrenie a koľko trvá?

V prvom kroku sa odoberie klientovi krv, z ktorej sa v centrifúge odstredí krvná plazma. V ďalšom procese sa môže do odstredenej plazmy vmiešať kolagén. Množstvo získaného materiálu pre aplikáciu sa pohybuje v rozsahu 4 - 4,5 ml. Aplikácia sa vykonáva injekčne, prístrojom VITAL INJECTOR 2™. Na prístroji je možné regulovať presné množstvo látky vypustené z piatich tenkých ihličiek na jeden shot a rovnako hĺbka do ktorej sa aplikuje. Samotnej aplikácii predchádza odlíčenie, peeling a znecitlivenie pokožky krémom Emla. Potom prebieha aplikácia. Na záver sa uloží na tvár upokojujúca chladivá maska. Celkový čas ošetrenia je 90 min.
Plazma, prípadne plazma zmiešaná s kolagénom sa v ošetrovanej oblasti absorbuje približne do 24 hodín. Viditeľný efekt aplikácie je badateľný po 4 – 5 dňoch. Tvorba nového kolagénu prebieha po 2 týždňoch od aplikácie.


Ako často je potrebné absolvovať ošetrenia?

Séria pozostáva z minimálne troch ošetrení v intervale 5 týždňov. Maximálny možný počet ošetrení nie je stanovený. Počet ošetrení sa určuje v závislosti od stavu ošetrovanej oblasti.


Koľko trvá efekt po absolvovaní celej kúry?

Účinky kúry trvajú po dobu 12 a viac mesiacov, pričom je potrebné zohľadniť typ ošetrovanej oblasti a množstvo uskutočnených ošetrení.


Aká je cena ošetrenia?

250 €Konzultácie sú spoplatnené 15 €, ktoré sú po uskutočnení aplikácie (do 2 týždňov od konzultácie) odpočítane od konečnej ceny zákroku.

Konzultácie a termíny: Mgr. Andrea Vrbková 0949 827 606


plazmaterapia

plazmaterapia 2

plazmaterapia 2