Salón krásy CLAUDI

Miriam Vrbková

Plazmaterapia


Aplikácia krvnej plazmy s 2 ml kyseliny hyalurónovej

Metóda regenerácie pokožky pomocou krvnej plazmy obohatenej o kyselinu hyalurónovú je jedinečným ošetrením, ktoré sa vyvinulo z autohemoterapie (liečba vlastnou krvou). V ošetrení obohatenou krvnou plazmou zohrávajú najvýznamnejšiu biorevitalizačnú úlohu A trombocity (krvné doštičky), ktoré sú najdôležitejšími bunkami v procese hojenia rán. Vedú k tvorbe kolagénu v pokožke. Aplikácia krvných doštičiek uvoľňuje veľké množstvo rastových faktorov stimulujúcich fibroblasty a tie aktivujú tvorbu kolagénu. Výsledkom je pevnejšia a plnšia pokožka bez vrások.
Pracujeme so špeciálnymi Cellular Matrix ampulami švajčiarskeho pôvodu.


Pre koho je toto ošetrenie určené?

Ošetrenie je určené na vzpruženie ochabnutej pokožky na tvári, krku, dekolte alebo na tele. V rámci ošetrenia tela môže byť aplikácia vykonaná na pažiach, bruchu a vnútorných stehnách, ktorých ochabnutie spôsobilo napr. rapídne schudnutie, prípadne tehotenstvo (oblasť brucha). Rovnako sa využíva aj na vyrovnávanie jazvičiek po akné a strií.


Ako prebieha ošetrenie a koľko trvá?

V prvom kroku odoberie odborný personál (lekár) klientovi krv, z ktorej sa v centrifúge odstredí krvná plazma. V ďalšom procese dochádza k zmiešaniu krvnej plamy s kyselinou hyalurónovou. Množstvo získaného materiálu pre aplikáciu sa pohybuje v rozsahu 5-6 ml. Aplikácia sa vykonáva injekčne, prístrojom VITAL INJECTOR 2™. Na prístroji je možné regulovať presné množstvo látky vypustenej z piatich tenkých ihličiek na jeden shot a rovnako hĺbku do ktorej sa aplikuje. Samotnej aplikácii predchádza peeling a znecitlivenie pokožky krémom Emla. Potom prebieha aplikácia. Na záver sa uloží na tvár upokojujúca chladivá maska. Celkový čas ošetrenia je 110 min.
Plazma s kyselinou hyalurónovou sa v ošetrovanej oblasti absorbuje približne do 48 hodín. Viditeľný efekt aplikácie je badateľný po 4 – 5 dňoch. Tvorba nového kolagénu je viditeľná po 2 týždňoch od aplikácie.


Ako často je potrebné absolvovať ošetrenia?

Séria pozostáva z 3-6 ošetrení v intervale 4 - 6 týždňov. Počet ošetrení sa určuje v závislosti od stavu ošetrovanej oblasti.


Koľko trvá efekt po absolvovaní celej kúry?

Účinky kúry trvajú po dobu 12 mesiacov, pričom je potrebné zohľadniť typ ošetrovanej oblasti.


Aká je cena ošetrenia?

230 €Konzultácie a termíny: Mgr. Andrea Vrbková 0949 827 606


plazmaterapia