Salón krásy CLAUDI

Miriam Vrbková

Hydrolifting

Aplikácia kyseliny hyalurónovej pre hĺbkovú hydratáciu, zvýšenie elasticity pokožky a vyhladenie jemných liniek prvých vrások.


Pre koho je toto ošetrenie určené?

V prvom rade je pre ľudí s dehydratovanou pokožkou, so zníženou elasticitou a povrchovými vráskami spôsobenými dehydratáciou. Pôsobí na obnovenie a rehabilitáciu buniek, regeneráciu pokožky a nápravu po pôsobení ultrafialových lúčov.


Ako prebieha ošetrenie a koľko trvá?

Aplikácia látky priamo do pokožky sa vykonáva injekčne prístrojom VITAL INJECTOR 2™, na ktorom je možné nastaviť presnú hĺbku aplikácie a množstvo látky, aké sa z piatich tenkých ihličiek vypustí na jeden shot. Samotnej aplikácii predchádza očistenie, peeling a znecitlivenie pokožky krémom Emla. Na záver sa uloží na tvár upokojujúca chladivá maska. Celkový čas ošetrenia je 90 min.


Ako často je potrebné absolvovať ošetrenia?

Séria pozostáva z minimálne troch ošetrení v intervale 5 týždňov. Maximálny možný počet ošetrení nie je stanovený. Počet ošetrení sa určuje v závislosti od stavu ošetrovanej oblasti.


Koľko trvá efekt po absolvovaní celej kúry?

Účinky kúry trvajú po dobu 12 mesiacov.


Aká je cena ošetrenia?

1ml - lokálna aplikácia okolo očí + čelo / casť brady / lokalita okolo úst 155€
2ml - celá tvár 280€
3ml - tvár + krk 435€

Konzultácie sú spoplatnené sumou 15 €, ktoré sú po uskutočnení aplikácie (do 2 týždňov od konzultácie) odpočítané od konečnej ceny zákroku


Konzultácie a termíny: Mgr. Andrea Vrbková 0949 827 606


hydrolifting