Salón krásy CLAUDI

Miriam Vrbková

Kolagénové kozmetické nite

Lifting a spevnenie viditeľné hneď po prvom ošetrení


Vstrebateľné liftingové nite na báze hodvábnych vlákien, vizuálne veľmi podobné šijacím nitiam. Estetické nite určené pre oblasť tváre, krku dekoltu s liftingovým efektom sa dokážu vďaka nízkej molekulárnej hmotnosti, vplyvom správne zhriatej pokožky a nanesením špecifického roztoku vstrebať do dermy a stimulovať tak fibroblasty k neokolagenéze (syntéza nového kolagénu). Tie dodávajú tkanivu tonus a natiahnutie. Ich bonusom je tiež zvýšenie hydratácie na povrchu pokožky a minimalizovanie veľkosti pórov.

Tento proces prebieha pomocou aktivačného roztoku s liftingovým účinkom, s hydratačným, antioxidačným účinkom, v synergii s biomimetickým peptidom s tonizujúcim a elastickým účinkom.


Celé ošetrenie pozostáva z odlíčenia, nefotosenzitívneho chemického peelingu (ošetrenie sa preto môže robiť aj v letných mesiacoch), rádiofrekvencie, nanesenia masky, kolagénových nití a aktivačného roztoku. Touto špeciálnou starostlivosťou vám tam ponúkame 3 ošetrenia v jednom. Celkový čas ošetrenia je 90 minút.


Odporúčaný počet ošetrení je 4 vo frekvencií 10 dní.


Ceny:

Tvár 120 €

Tvár + krk 135 €

Tvár + krk + dekolt 150 €

colagen01

colagen03

colagen04

colagen06